divider-free-img.png

ZLATO-MODRÉ SVĚTLO

Se zasvěcením vstupuješ do vývojového procesu, ve kterém sám/sama poznáš, že všechno už tu je přítomno. Všechny části již v sobě máš, abys mohl/a žít život, jaký si přeješ a který se ti splní. Jde o sestavení různých částí skládačky v tobě, vytvoření dokonalého obrazu v sobě a o poznání, co a kdo skutečně jsi. 

Tato energie ti pomůže si vzpomenout, kdo jsi, přijmout ocenění sama sebe a zvednout závoj zapomnění. Jsi částí celku a důležitý/á pro společnost je důležité a načase, aby ses poznal/a a pozvedl/a ses nad sebe, aby sis uvědomil/a svou skutečnou velikost. Každý vývoj potřebuji svůj čas. Pokud jsi však připraven/a přijmout energii Zlato-modrého Světla ukazuje to, že jsi na správné cestě, že jsi ve svém vývoji tak daleko, že můžeš vystoupit na další stupeň svého Vyššího já a osvobodit jej.

 

RÁDA TĚ PROVEDU CESTOU POZNÁNÍ

INFORMACE K ZASVĚCENÍ

Zasvěcení probíhá na základě mých osobních zkušeností a certifikace v tomto systému s několikaletou praxí.

Zasvěcení probíhá dálkovou formou, která je pro klienta pohodlná a plnohodnotná.

Učení tohoto systému obsahuje:

Zasvěcením může projít kdokoliv.

Zasvěcením Tě provede Učitel-Velmistr/Reiki a jiných systémů/ vysokovibračních linií 

 Boženka Papáčková

💌 vedomemistrovstvi@seznam.cz

OBJEDNÁVKA ZASVĚCENÍ

Zasvěcení si můžete objednat na uvedeném e-mailu. Co nejdříve Vás budu kontaktovat, kde si domluvíme termín a čas zasvěcení. 

V případě, že Vás nebudu kontaktovat do 3 pracovních dní, je možné, že se email někam zatoulal, proto prosím o další kontaktování. 

vedomemistrovstvi@seznam.cz

CENA ZASVĚCENÍ: 1.000 KČ