VĚDOMÉ MISTROVSTVÍ

ZÁKLADNÍ ASTROLOGIE

Astrologie je královnou světa poznání sama sebe. od nepaměti spojuje lidstvo své bytí s Vesmírem. Touží poznat samo sebe v systému kosmu a hledá souvislosti. Všechno, co nás obklopuje, se promítá do našeho nitra a významným obrazem projekce Vesmíru v nás, je astrologie.

Z POHODLÍ DOMOVA A VE SVÉM VLASTNÍM TEMPU SE NAUČÍME ZÁKLADY ASTROLOGIE, NATIVNÍ HOROSKOP A JEHO VÝKLAD. KURZ OBSAHUJE TAKÉ POPISKY DANÝCH ASPEKTŮ A VÝKLADŮ. JE PERFEKTNÍM PRŮVODCEM NA CESTĚ SEBEPOZNÁNÍ.

Hlavním klíčem v životě člověka je jeho růst. Astrologie je tím, co odděluje pravdu od pouhého věštění. Je jejím základě můžeme lehce pochopit, trhliny ve svém vlastním systému. Jsme připraveni jít zase o kus dál a znalost astrologie může zaostřit naší vnímavost. Všechen ten životné chaos, bolest a zdánlivé shody náhod se před našima očima najednou sjednotí v uspořádaném systému. 

ON-LINE KURZ

ZÁKLADNÍ ASTROLOGIE

Po zakoupení kurzu obdržíte heslo, kde se jeho pomocí přihlásíte tlačítkem OTEVŘÍT KURZ.

KURZ OBSAHUJE 5 LEKCÍ

V kurzu postupně projdeme dveřmi všech témat základní nativní astrologie. Vysvětlíme si astronomické základy, náhled do sluneční soustavy, základy výkladu zodiaku, kvalitu a polaritu slunečních znamení, vládce, jednotlivá znamení zvěrokruhu, význam a pohyb planet, planety ve znameních a domech. Projdeme a poznáme astrologické domy, zaměříme se na ascendent a různé výpočty. Najdeme kritické stupně, zastavíme se u retrográdních planet a popíšeme si všechny aspekty při výkladu nativního horoskopu.  

PO ABSOLVOVÁNÍ KURZU BUDETE SCHOPNI PŘEČÍST VŠECHNY ASPEKTY, KTERÉ JSOU SPOJENY S VAŠÍ OSOBNOSTÍ. 

Když se naučíš řeči hvězd, může ti to pomoci toho, co je  vystoupit z omezenosti toho, co je obvyklé, podívat se na sebe i na druhé z jiného úhlu pohledu a novým způsobem se pustit do dobrodružství každodenního života.