divider-free-img.png

USUI REIKI

Rozšířený USUI REIKI systém, který nabízí základní léčebné techniky přikládání rukou a učí kompletní práci s energií.

USUI REIKI I.

Při zasvěcení prvního stupně REIKI dochází k  „naladění“ osoby na energii REIKI. To nám dává schopnost, abychom pomáhali sobě a druhým léčivou silou svých rukou. V kurzu I. stupně Vám Mistr REIKI vyčistí kanál pro tok energie a znovu naladí Vaše tělo pro příjem energie REIKI.

USUI REIKI II.

Zasvěcení do Reiki II je silné, neboť Vám mimo jiné bude otevřen i páteřní kanál, čakry na rukou a chodidlech. Energie tak silněji proudí tělem, ruce mají silnější léčivou sílu a do nohou je přijímáno mnohem víc zemské energie. Na kurzu vám budou předány tradiční symboly Reiki, díky nimž získáte schopnosti mentálního přenosu energie Reiki.

USUI REIKI III. - Mistr

V tomto stupni jsou zahrnuty pokročilé techniky Reiki. Naučíte se účinně uvolňovat blokády, odstraňovat karmické zátěže, vymazávat staré negativní programy z podvědomí, rozbíjet negativní emoce a strachy, odstraňovat páteřní bloky, pracovat se srdcem, odstraňovat viry z těla ( léčit virová onemocnění AIDS ), nabíjet různé předměty.

USUI REIKI IV. - mistr/Učitel

V tomto stupni obdržíte ještě tu poslední dávku zasvěcovacích energií, která je potřeba k ukončení celé linie Reiki. Ale hlavně je tento kurz zaměřený na výuku zasvěcovacích technik (za účelem zasvěcování druhých lidí do Reiki).

USUI REIKI - VELMISTR

Velmistr Reiki je rozdělen do několika stupňů a to: 4. stupeň – symbol moudrosti, 5. stupeň – symbol intuice, 6. stupeň – symbol nesobecké lásky, 7. stupeň – symbol svobody, 8. stupeň – symbol míru, 9. stupeň – symbol štěstí, atd.