E-BOOK

TECHNIKY OČISTY DOMOVA

Čas od času máme negativní energie doma naprosto všichni. Shlukují se nejen zvenčí, ale také z prodělaných nemocí, hádek, stresů apod. Jsou to často naše vlastní emoce nebo i cizí vlivy, které náš domácí prostor negativně zasahují a svojí neviditelnou přítomností nás neblaze ovlivňují. Což se může projevovat únavou, špatným spánkem, apod. 

Očista domu by měla být pravidelně zařazena do domácí hygieny. Však důležité je tuto očistu správně a efektivně vykonat, aby byl výsledek správně dosažen. V tomto kurzu se proto naučíme techniky, jak správně udržet harmonii ve svém domově a tím v celé naší rodině. 

V e-booku se naučíme techniky vykuřování dýmem a zvukem. Naučíme se rozeznat různé negativní energie v našem domově. Ujasníme se, kdy je potřeba náš domov čistit a také přesné postupy a mantry k úspěšnému zachování harmonie a klidu. Budeme pečetit okna i dveře a tím zabráníme nežádoucím vlivům vstoupit do našeho prostoru. Probereme vhodné pomůcky k vykuřování a k jednotlivým bylinkám si určíme k čemu jsou nejvhodnější.

E-BOOK

TECHNIKY OČISTY DOMOVA

Po zakoupení e-booku obdržíte heslo, kde se jeho pomocí přihlásíte tlačítkem OTEVŘÍT E-BOOK.