divider-free-img.png

SCARABEUS

Egyptské božstvo uctívalo Slunce od východu v ranních hodinách až po západ, rolovalo ho před sebou jako brouček hroudu, který má schopnost z hnoje vytvořit malé kuličky, do kterých naklade samička vajíčka.

Po 29 dnech se probudí k životu malý brouček. Z toho vzešla i víra, že se brouček v kuličce sám od sebe zplodí. Pravda odpovídá, že „hnojoví“ brouci pocházejí z Egypta a jejich síla byla známá již 3200 let před Kristem. Později se rozšířili přes celé středomoří a na pobřeží malé Asie.

Užíval se především jako ochrana mumifikace.

Mnoho skarabeů našlo své místo v mnohovrstvém lněném oblečení mrtvých.

Tito brouci sbírali a uchovávali v sobě duši a rozum zemřelého, aby před „posledním soudem“ mohli informovat o skutcích zemřelého.

 

Úloha kněze byla přenést citát (pořekadlo) z knihy Mrtvých na brouky. To sloužilo k nalezení správné cesty v budoucím, úspěšném a krásném životě.

Člověk se rodí s materiálním tělem. Jeho éterické tělo, tzv. Ka, je velmi úzce spojeno s materiálním tělem

Mumifikace vedla k udržení materiálního těla, aby mohlo po přechodu do dalšího nekonečného paralelního života sloužit. Tímto se mohlo do materiálního těla integrovat i tzv. Ka tělo. Tím, že má člověk Ka – tělo, má také možnosti, když je fyzické tělo zklidněné např. spánkem, cestovat, navštěvovat různá místa, dokonce další paralelní životy nebo dimenze.

Ka – cestování je umožněno pomocí světla a síly Skarabea. K tomu by měl být použit vlastní energetický potenciál ve formě vzorce, ke kterému můžeme také připojit:

Tato léčivá linie pracuje se třemi jednoduchými symboly a obsahuje kartu energetického přílivu. Vhodné k vlastnímu rozvoji.

 

RÁDA TĚ PROVEDU CESTOU POZNÁNÍ

INFORMACE K ZASVĚCENÍ

Zasvěcení probíhá na základě mých osobních zkušeností a certifikace v tomto systému s několikaletou praxí.

Zasvěcení probíhá dálkovou formou, která je pro klienta pohodlná a plnohodnotná.

Učení tohoto systému obsahuje:

Zasvěcením může projít pouze klient, který je držitelem jakéhokoliv mistrovského ukončení v některé z linií – REIKI, SHAMBALLA, SEICHIM. 

Zasvěcením Tě provede Učitel-Velmistr/Reiki a jiných systémů/ vysokovibračních linií 

 Boženka Papáčková

💌 vedomemistrovstvi@seznam.cz

OBJEDNÁVKA ZASVĚCENÍ

Zasvěcení si můžete objednat na uvedeném e-mailu. Co nejdříve Vás budu kontaktovat, kde si domluvíme termín a čas zasvěcení. 

V případě, že Vás nebudu kontaktovat do 3 pracovních dní, je možné, že se email někam zatoulal, proto prosím o další kontaktování. 

vedomemistrovstvi@seznam.cz

CENA ZASVĚCENÍ: 2.200 KČ