divider-free-img.png

SATOR ROTAS

Sator Rotas je pravděpodobně nejstarší léčitelské učení světa. Dříve se našla v každé vesnici „čarodějnice“ nebo nějaká moudrá žena, která měla schopnost léčit nemoci odříkáním modlitby nebo pořekadla. Zasvěcení Sator Rotas do tohoto způsobu Reiki („promlouvání“) může přispět k tomu, že energie může rukami volně proudit, a tím se ještě upevní síla rozmlouvání, zaříkávání. Schopnost provádět a vykonávat léčitelské umění, je pro toho, kdo se o ni zajímá, naučitelná. Tradičně byla pořekadla a modlitby nad ranami, nemocemi, bolestivými místy atd…“zamumlána“, a přísně držena v tajnosti. Dnes by žádný léčitel svá vlastní pořekadla, zaříkadla nevydal na pospas, jedině svému následovníku, který by musel být zpravidla přímý rodinný příslušník. Tyto velmi charakteristické rozmluvy vznikají v průběhu let, sběrem zkušeností a hledáním „cest“ z určitých neústupných onemocnění. „Vědecké myšlení“ nechává bohužel pořád málo prostoru k dalšímu pokračování této tradici, a tak v mnoha rodinách přání, tuto rodinnou tradici i nadále předávat, brzy vymřelo. Na druhé straně tím pro lidi, kteří se o umění zaříkávání zajímají, vzniká možnost se zaříkadla na různá onemocnění a potíže naučit.

 

 

Systém učí

rozmlouvání čaker proti nemocem * aktivaci čaker * vymazání starých vzorů

Používání

formulky * vhodné doby novoluní pro absorbci a aktivaci čaker * samoléčba / léčení druhých * absorbce a aktivace čaker v rukách a nohách * vytvoření formulky „Sator-Rotas“ pro tachyónové buňky * formulky a čísla * my a čísla nekonečna * výklad konečných čísel * výklad písmen * rozmluva nemocí * 18 rozmluv / modliteb * aktivace čaker * 13 rozmluv / modliteb

 

RÁDA TĚ PROVEDU CESTOU POZNÁNÍ

INFORMACE K ZASVĚCENÍ

Zasvěcení probíhá na základě mých osobních zkušeností a certifikace v tomto systému s několikaletou praxí.

Zasvěcení probíhá dálkovou formou, která je pro klienta pohodlná a plnohodnotná.

Učení tohoto systému obsahuje:

Zasvěcením může projít kdokoliv. Doporučuji ovládat práci s energiemi. 

Zasvěcením Tě provede Učitel-Velmistr/Reiki a jiných systémů/ vysokovibračních linií 

 Boženka Papáčková

💌 vedomemistrovstvi@seznam.cz

OBJEDNÁVKA ZASVĚCENÍ

Zasvěcení si můžete objednat na uvedeném e-mailu. Co nejdříve Vás budu kontaktovat, kde si domluvíme termín a čas zasvěcení. 

V případě, že Vás nebudu kontaktovat do 3 pracovních dní, je možné, že se email někam zatoulal, proto prosím o další kontaktování. 

vedomemistrovstvi@seznam.cz

CENA ZASVĚCENÍ: 2.500 KČ