E-BOOK

PŘIVTĚLENÉ DUŠE

Co je to duch? A co j to duše? Co jsou to entity a diskarnáti? Jak s nimi pracovat a jak poznat, že využívají naši energii? 

Kurz je sestaven jako teoretická a praktická nauka v daném tématu a vysvětluje, jak fungují entity, co je k nám přitahuje, jací jsou, jak dochází k přivtělení, kde dochází k přivtělení a jak nás vidí. 

Jaké tedy jsou nejčastější druhy entit a proč tady zůstávají?

Proč se tomuto tématu věnovat podrobněji? Protože se týká nás všech, a často si neuvědomujeme, že se o naši životní energii dělíme.

Přítomnost přivtělených duší se podílí na celé ředě psychických a psychosomatických nemocí. Vyjmenovat je není prakticky možné.

Diskarnát se na nás „nalepí“ dle vysílání signálu našich emocí. Znamená to, že se připojí pouze v době , kdy prožíváme negativní emoce. A negativní emoce ovlivňují celý náš svět, protože se nacházíme v době, kdy emoce a strach jsou v naší společnosti vzestoupené.

Naučíme se rozeznat 8 typů entit, se kterými se můžeme běžně setkat. Seznámíme se s příznaky, které poukazují na to, že máme ve své životní energii ( auře ), přivtělené duše. Pochopíme proč tady některé duše zůstávají a proč nemohou odejít. Naučíme se jim pomoci a ochránit nejen sebe, ale i celou naši rodinu. Také vykonáme láskyplnou službu tím, že některých duším přirozeně a nenásilně pomůžeme najít klid.

Naučíme se pracovat s vnější energií různých entit a správně ji diagnostikovat.

E-BOOK

PŘIVTĚLENÉ DUŠE

Po zakoupení e-booku obdržíte heslo, kde se jeho pomocí přihlásíte tlačítkem OTEVŘÍT E-BOOK.