KURZ

PLEJÁDSKÉ LÉČENÍ

Lidstvo a celá planeta Země prochází jedinečným přechodem duchovní evoluce. Připravujeme se na kvantový skok, kde je cílem dokončit karmickou očistu, která probíhá na konci každého cyklu a nastoupit do odlišného cyklu, kterým je vztah k pravé podstatě. 

Plejádští vyslanci Světla představují kolektiv bytostí, kteří nás přicházejí probudit a podpořit, kde se jejich informace týkají nejen planety jako celku, ale také všech jednotlivců.

 

ÚVOD DO KURZU

Léčení je v dnešní době široký pojem. Mnohdy si myslíme, že musíme léčit pouze projevy našich nemocí, ale zapomínáme na příčinu, která se vždy ukrývá v našich niterných hloubkách. Omezení jakékoliv nemoci spočívá v našem odpojení se od Jednoty, od sebe samých. Vždyť nikdo nepřicházíme na tento svět trpět, jsou to jen naše programy a naše zapomnění na to, kdo skutečně jsme.

V kurzu projdeme tímto hloubkovým poznáním a uvědoměním, tím přeprogramujeme své tělesné buňky a staneme se mistry svého zdraví a života.

Naše srdeční centrum je napojeno na naše světelné Já a dokáže nám zpřístupnit velmi hluboké pravdy. Každé spojení s naším srdcem se uskutečňuje v okamžicích, kdy jsme na něj napojeny v danou chvíli – tady a teď. Jakmile se mu jednou jedinkrát otevřeme, zůstanou tyto dveře již otevřeny a my budeme moci kdykoliv slyšet hlubokou pravdu, která se pokaždé rozezní v našem srdci. Toto spojení přináší vnitřní klid, moudrost, důvěru v proud života. Proto propojme se s nejvyšší láskou a dovolme si skutečně milovat.

ON-LINE KURZ

PLEJÁDSKÉ LÉČENÍ

Po zakoupení kurzu obdržíte heslo, kde se jeho pomocí přihlásíte tlačítkem OTEVŘÍT KURZ.

CO MI KURZ PŘINESE

V kurzu projdeme deset kapitol našeho probuzení. Otevřeme se této evoluční změně, která je pro nás všechny nevyhnutelná. Najdeme si své vlastní místo v kolektivním vědomí, v jednotě. Naučíme se léčit své buňky a spojíme se vším, co jest. Tato krásná cesta se stane pro mnohé zázrakem, protože najdeme sami sebe, svoji božskost, místo a tvůrce, kterými bezpochyby jsme. V celém procesu nám budou nápomocní energie plejád a jejich vyslanců. Pomohou nám projít všech deset témat k plnému poznání a uzdravení.

PLEJÁĎANÉ NÁM VZKAZUJÍ

“ VAŠE NEMOCI PRAMENÍ VE VAŠEM ZAPOMNĚNÍ A ODDĚLENÍ SE. MUSÍTE NAJÍT CESTU KE KOLEKTIVNÍ JEDNOTĚ A TÍM SE STÁT MISTRY. SPOJTE SE S NÁMI A MY SE DOTKNEME VAŠICH SRDCÍ, KDE POCÍTÍTE HLUBOKÉ UZDRAVENÍ“.

CENA KURZU

55 KROKŮ DUCHOVNÍHO RŮSTU – 2.490 Kč