ROZBOR

OSOBNÍ ROČNÍ CYKLUS

Každý rok, vždy od narozenin do narozenin nás čekají nové výzvy, příležitosti a témata. Každé toto období se zabarví do nějakých energií, které budou naší životní cestu protínat. Pokud tyto energie známe, pak na ně dobře reagujeme a neztrácíme se v situacích, ve kterých svými zkouškami rosteme. 

Cykly! Vše je cyklické, vše se opakuje a umožňuje nám to růst. Poznávat nové situace a reagovat na ně. Všechny témata nás během života neustále dokola konfrontují a vždy nám nabízejí možnosti učení se a růstu podle daných energií, kterými zrovna procházíme. Pokud tyto cyklické energie známe, pak dokážeme správně reagovat, víme, kdy co můžeme očekávat a také to, kde máme nyní zaměřit svoji pozornost, protože daná situace nás učí a není v naší blízkosti náhodou. 

PROČ ROZBOR OBJEDNAT

Všichni jsme vystaveni různým životním tématům, které na nás nepřetržitě působí. Pokud je neznáme, pak je nedokážeme správně uchopit a reagovat na ně. 

Známe-li je, máme ve svých rukou esa, kterými se mariáš života snáze vyhrává.

POZOR: k rozboru je nutné znát svůj čas narození. 

Baví mě sledovat přechody svých narozenin a vnímat tyto cykly ve svém působení na moji životní cestu a rozhodování. 

ROZBOR OBSAHUJE

Jedná se o kompletní roční mapu osobních tmat a výzev. 

Rozbor lze vyhotovit kdykoliv během roku. Není nutné se zaměřovat pouze na období narozenin. Pokud jej objednáte během roku, dozvíte se o přechodu energií, které již řešíte a zároveň poznáte energie, které budete řešit po narozeninách. 

ROZBOR

OSOBNÍ ROČNÍ CYKLUS

Vše to, co budeš během následujících 12ti měsíců řešit ve svém životě se můžeš dozvědět již za pár dní. 

* VYHOTOVENÍ ROZBORU DO 30 DNÍ
* CENA ROZBORU - 890 KČ