divider-free-img.png

NOVÁ LEMURSKÁ ENERGIE

Velký modrý krystal Lemurie, Aksha, je pamětí Lemurie, záznam všech vibrací a událostí, všech inkarnací, transformací a časů.

Obsahuje mimo jiné také kopie záznamů všech krystalových knihoven Lemurie, stejně jako veškeré vědění lemurských mudrců, vědění o běhu světa po všechny časy. Také vědění o mnoha světech, vesmírech a jiných formách bytí je v něm zaznamenáno. Můžeme dnes jen tušit, jaký rozsah toto nezměrné vědění možná kdysi mělo.

 

Modrý krystal, který ti může být předán podle tvého přání, když jsi připraven/a, je symbolem spojení s Akshou, s Lemurií, pomocným prostředkem na cestě k velkému (znovu)sjednocení, spojuje tě s věděním Akshy a pomáhá ti najít cesty, jak pomáhat jiným na jejich cestách.

Pomysli, žádáš-li o to, abys jej směl/a přijmout, obsahuje to také slib tvé integrity, slib pomáhat jiným, pokud to bude ve tvých silách, na jejich cestě k velkému sjednocení. Pomáhat Zemi plni vše-obsahující lásky a úcty zakotvit láskyplné čisté energie Lemurie a tak také umožnit vzestup Matky Země (Lady Gaia).

INFORMACE K ZASVĚCENÍ

Zasvěcení probíhá na základě mých osobních zkušeností a certifikace v tomto systému s několikaletou praxí.

Zasvěcení probíhá dálkovou formou, která je pro klienta pohodlná a plnohodnotná.

Učení tohoto systému obsahuje:

Zasvěcením může projít pouze klient, který je držitelem Lemurského facilitátoru.

Zasvěcením Tě provede Učitel-Velmistr/Reiki a jiných systémů/ vysokovibračních linií 

 Boženka Papáčková

💌 vedomemistrovstvi@seznam.cz

OBJEDNÁVKA ZASVĚCENÍ

Zasvěcení si můžete objednat na uvedeném e-mailu. Co nejdříve Vás budu kontaktovat, kde si domluvíme termín a čas zasvěcení. 

V případě, že Vás nebudu kontaktovat do 3 pracovních dní, je možné, že se email někam zatoulal, proto prosím o další kontaktování. 

vedomemistrovstvi@seznam.cz

CENA ZASVĚCENÍ: 1.500 KČ