MISTR MERLIN

Jeden z největších kouzelníků a mágů všech dob, nenebevzatý Mistr Merlin přichází k lidem, kteří mají upřímnou touho poznat božskou magii. Merlin byl duchovním vůdcem druidů a keltských mnichů v Británii, kde ve své magické praxi působil. Po jeho magických silách prahlo mnoho velikánů jeho doby, ale i prostý lid, který hojně vyhledával jeho služby. Proputoval celou Británii a svou magickou silou pomáhal všude, kde to bylo potřeba.

Mistr Merlin nám pomáhá s intuicí, božskou magií, duchovními schopnostmi, jasnozřivostí, léčením, prorokováním, věštěním, prací s energiemi, rituály, obřady a také vede naší duši .

Merlinovu sílu můžeme používat v každodenním životě. S jeho podporou můžeme pracovat na svém duchovním rozvoji nebo vytvořit silnou magickou ochranu, která nás chrání před negativními útoky v duchovní oblasti, ale i ve fyzickém světě. 

Systém je vhodný pro všechny, kteří se věnují různým druhům věštění, léčení, terapií apod. Také pro ty, kteří tápou protože Merlin nám přináší osobní poselství a zdůrazňuje žákům, že božská magie nikdy nesmí být zneužita ke škodě nebo ničení. Merlin zná váš problém, ještě než si ho přivoláte na pomoc. Zná vás i nejlepší řešení vašeho problému. Tento velký Mistr jen čeká na vaše zavolání …

 

Zavolej mě, jestliže si chceš rozšířit magické poznání nebo vnitřní sílu. Rád učím a vedu, ale jsem přísný učitel a nemám rád nenasytnost a lenost. Když mě zavoláš, buď připraven na tvrdou práci.

 

RÁDA TĚ PROVEDU CESTOU POZNÁNÍ

INFORMACE K ZASVĚCENÍ

Zasvěcení probíhá na základě mých osobních zkušeností a certifikace v tomto systému s několikaletou praxí.

Zasvěcení probíhá dálkovou formou, která je pro klienta pohodlná a plnohodnotná.

Učení tohoto systému obsahuje:

Zasvěcením může projít pouze klient, který je držitelem jakéhokoliv mistrovského ukončení v některé z linií – REIKI, SHAMBALLA, SEICHIM. 

Zasvěcením Tě provede Učitel-Velmistr/Reiki a jiných systémů/ vysokovibračních linií 

 Boženka Papáčková

💌 vedomemistrovstvi@seznam.cz

OBJEDNÁVKA ZASVĚCENÍ

Zasvěcení si můžete objednat na uvedeném e-mailu. Co nejdříve Vás budu kontaktovat, kde si domluvíme termín a čas zasvěcení. 

V případě, že Vás nebudu kontaktovat do 3 pracovních dní, je možné, že se email někam zatoulal, proto prosím o další kontaktování. 

vedomemistrovstvi@seznam.cz

CENA ZASVĚCENÍ: 2.900 KČ