divider-free-img.png

MAITRI VIHARA REIKI

Je prastarou skutečností, že zvuky, barvy, vůně, geometrické tvary a/nebo určité symboly a dokonce také tělesný postoj pomáhají každému individuálnímu bytí k přístupu k specifickým energetickým frekvencím, což opět může vést k různým stavům vědomí. Protože jsme komprimované formy vědomí v kosmickém oceánu energie, pronikají tyto frekvence všechny vrstvy naší bytosti.

 

Maitri Vihara Reiki má své těžiště na cestě k vnitřnímu uzdravení na každé z těchto úrovní prostřednictvím našeho stále více se rozvíjejícího vědomí. Tím, že nejprve vyrovnáš a nasměruješ své soucitné bytí, si uvědomíš, že tyto symboly slouží jako katalyzátor pro subtilní kosmické změny v energetické frekvenci. Také slouží k vystupňování vlastních schopností tak, že slouží jako trvalá připomínka vzájemného působení mezi individuálními vlnami a kosmickým oceánem.

 

RÁDA TĚ PROVEDU CESTOU POZNÁNÍ

INFORMACE K ZASVĚCENÍ

Zasvěcení probíhá na základě mých osobních zkušeností a certifikace v tomto systému s několikaletou praxí.

Zasvěcení probíhá dálkovou formou, která je pro klienta pohodlná a plnohodnotná.

Učení tohoto systému obsahuje:

Zasvěcením může projít pouze klient, který je držitelem jakéhokoliv mistrovského ukončení v některé z linií – REIKI, SHAMBALLA, SEICHIM. 

Zasvěcením Tě provede Učitel-Velmistr/Reiki a jiných systémů/ vysokovibračních linií 

 Boženka Papáčková

💌 vedomemistrovstvi@seznam.cz

OBJEDNÁVKA ZASVĚCENÍ

Zasvěcení si můžete objednat na uvedeném e-mailu. Co nejdříve Vás budu kontaktovat, kde si domluvíme termín a čas zasvěcení. 

V případě, že Vás nebudu kontaktovat do 3 pracovních dní, je možné, že se email někam zatoulal, proto prosím o další kontaktování. 

vedomemistrovstvi@seznam.cz

CENA ZASVĚCENÍ: 3.000 KČ