E-BOOK

MAGICKÉ FREKVENCE

PŘELAĎTE SVÉ VĚDOMÍ 

Vše ve Vesmíru je energie, která vibruje, a jaké vibrace nás obklopují, takový máme život – duchovní a fyzické zdraví, vztahy, finanční situaci atd. Zvuk/hudba je univerzální jazyk, kterému naše duše velmi dobře rozumí. Je to tanec stvoření, který vše utváří. Všichni jsme vibrace a pomocí jejich zvyšování můžeme dosahovat rychlého seberozvoje, léčení a lásky. Můžeme si harmonizovat jakoukoliv oblast ve svém životě, a to rychle a jednoduše. Stačí se zaposlouchat a nechat na sebe tyto frekvence působit. 

Všechno je vibrace, frekvence a vše kolem nás i v nás či ve Vesmíru na tyto vibrace reaguje. Známe to všichni, když jsme vystaveni nějakým vibracím, okamžitě na ně reagujeme. Představit si to můžeme na pocitu radosti. Když má někdo radost, přenese ji na nás. To samé se děje s nízkými vibracemi. Zde totiž zákon přitažlivosti manifestuje realitu. 

Například nemocné buňky v těle, zastíněné frekvence lásky a harmonie nebo návrat k Jednotě, to vše máme v sobě obsaženo a pokud se vystavíme určité frekvenci zvuku, pak své buňky aktivujeme a tím začnou správně reagovat a danou frekvenci a obnovují se, pracují. 

HUDBA JE SILNÝ TRANSFORMAČÍ NÁSTROJ PRO LIDSKÉ TĚLO

My se prostřednictvím e-booku seznámíme s vibracemi, na které naše podvědomí a buňky reagují tak, že léčí, propojují nás s hlubokou duchovní pravdou a významně nám pomáhají. 

V e-booku najdete deset různých frekvencí, které si můžete přímo z této stránky přehrávat. Každá frekvence působí na určitou oblast, kterou regeneruje, uzdravuje a harmonizuje. 

TLUMENÍ BOLESTÍ – REGENERACE TKÁNÍ – OSVOBOZENÍ SE OD STRACHU – USNADNĚNÍ ZMĚN – HARMONIE – FREKVENCE LÁSKY – HARMONIZACE VZTAHŮ – OČISTA BUNĚK – ZVÝŠENÍ INTUICE – NÁVRAT K JEDNOTĚ

E-BOOK

MAGICKÉ FREKVENCE

Po zakoupení e-booku obdržíte heslo, kde se jeho pomocí přihlásíte tlačítkem OTEVŘÍT E-BOOK.

CENA E-BOOKU – 399 KČ