divider-free-img.png

LEMURSKÉ ZMOCNĚNÍ

Důkazy fyzické existence Lemurie ( ještě ) neexistují. Povídá se, že Lemurie existovala před velkými posuvy pevnin před 30 – 90.000 lety před naším letopočtem v Tichém oceánu. Různé důvěryhodné chanelingy poukazují na tuto existenci a poukazují také na to, že Havaj představuje část Lemurie.

Lemurie je naše první vzpomínka na naší dřívější existenci na planetě Zemi. Tato existence byla v plné harmonii s námi samotnými a s naším okolím, přírodou, elementy, vesmírem, s Bohem, všem, co je. Byl to Zlatý věk, ráj nebo Zahrada Eden.

Většina z nás nasbírala zkušenosti v Lemurii a tyto se vyskytují v nejvnitřnějších vzpomínkách našich buněk. Lemurské zmocnění přispívá k získání snadného přístupu k tomuto jádru, k našemu Já.

Lemurská civilizace byla mnohem dále vyvinuta, než naše dnešní civilizace, ve které nyní žijeme. Lenuřané byli silní a inteligentní. Byli vysoce vyvinuti a velmi duchovní. Byli tak nadáni ve vývoji svého umění, věd, technologií a objevů, jak jim to nabízel jejich ostrovní svět, že rychle rozvinuli vysoce vyvinutou civilizaci. byli léčiteli, kněžkami, kněžími, uchovávateli vědomí, vědci, astronomy a umělci.

 

Pokud vás, při vibraci názvu civilizace Lemurian něco zastaví, něco se ozývá, něco co nedovedete pojmenovat, ale v hloubce vašeho srdce se rozechvějete a snažíte se „rozpomenout“ … byli jste kdysi zde, účastnili jste se kdysi dávno života lemurské civilizace a tyto vzpomínky se vyskytují v nejnitřnějších částech vašich buněk. Lemurské zmocnění přispívá k získání snadného přístupu k tomuto nejvnitřnějšímu jádru, k vašemu nejvnitřnějšímu Já.

S Lemurským zmocněním získáváte kontakt ke svému Lemurskému facilitátorovi a jste zmocněni působit jako facilitátor (facilitátor je zprostředkovatel, učitel, průvodce, trenér – a to vše v jednom..) i pro ostatní.

Po naladění se ocitnete v pozici, že nejen sami získáte skrze svého duchovního facilitátora zasvěcení Lemurského chrámu, aktivaci dimenzionální rezonance, vyrovnání dimenzionální rezonance a všechna další Lemurská navýšení vibrací, nýbrž budete moci umožnit přístup k Lemurským vibracím také ostatním. Můžete se kdykoliv vrátit do chrámu a poradit se s Lemurskými kněžími a kněžkami, přijmout od nich rady a být od nich duchovně poučováni. Lemurské vibrace mohou být také nápomocny k duchovnímu uzdravení a k uvolnění karmických svazků.

 

INFORMACE K ZASVĚCENÍ

Zasvěcení probíhá na základě mých osobních zkušeností a certifikace v tomto systému s několikaletou praxí.

Zasvěcení probíhá dálkovou formou, která je pro klienta pohodlná a plnohodnotná.

Učení tohoto systému obsahuje:

Zasvěcením může projít pouze klient, který je držitelem jakéhokoliv mistrovského ukončení v některé z linií – REIKI, SHAMBALLA, SEICHIM. 

Zasvěcením Tě provede Učitel-Velmistr/Reiki a jiných systémů/ vysokovibračních linií 

 Boženka Papáčková

💌 vedomemistrovstvi@seznam.cz

OBJEDNÁVKA ZASVĚCENÍ

Zasvěcení si můžete objednat na uvedeném e-mailu. Co nejdříve Vás budu kontaktovat, kde si domluvíme termín a čas zasvěcení. 

V případě, že Vás nebudu kontaktovat do 3 pracovních dní, je možné, že se email někam zatoulal, proto prosím o další kontaktování. 

vedomemistrovstvi@seznam.cz

CENA ZASVĚCENÍ: 2.600 KČ