VĚDOMÉ MISTROVSTVÍ

KURZ KRYSTALOTERAPIE

Krystaly se po staletí užívaly k léčení. Svou jemnohmotnou energií ovlivňují náš mentální a energetický systém. Krystaloterapie je jedním ze způsobů, pomocí kterých lze obnovovat a napravovat proudění energie lidského těla, včetně možností relaxace a doplňování energie. Krystaloterapie napomáhá harmonizovat energii člověka pomocí kamenů a působením jeho barvy.

Krystaloterapie je alternativní způsob léčení, kde využíváme polodrahokamy a krystaly k harmonizaci a uzdravení těla, ducha i duše. Přikládáním různých kamenů přispíváme k harmonickému průtoku energie v těle. Krystaloterapie pomáhá ke správné funkci čaker, které jsou spojeny s naším vnímáním života v nejrůznějších oblastech ( zdraví, krása, domov, sebepřijetí, lpění, schopnost rozhodování, přijetí vlastní moci, láska, komunikace, vnímavost, kreativita, víra, …. ).

POJĎTE SE VYDAT NA ÚŽASNOU CESTU JEDNÉ Z NEJSILNĚJŠÍCH ENERGIÍ PŘÍRODY

Poznáme společně sílu krystalů. Naučíme se krystaly používat v každodenním životě i při harmonizaci různých nemocí nebo disharmonií v těle. 
  Při  terapii se využívá síla a vlastnosti každého minerálu, který se pokládá nejen na tělo, ale také kolem těla. Tímto vytváříme energetické pole, které pracuje s naší energií a s našimi bloky či programy, které jsou většinou již zapsány v buněčné paměti těla. Každý minerál má specifický kmitočet a vyzařuje sobě vlastní druh energie, která může uzdravovat mysl, tělo i emoce člověka. Krystaloterapii zvládne naprosto každý. 

ON-LINE KURZ

KRYSTALOTERAPIE

Po zakoupení kurzu obdržíte heslo, kde se jeho pomocí přihlásíte tlačítkem OTEVŘÍT KURZ.

CO SE NAUČÍTE

Něco o historii a původu kamenů. Jak se krystaly utvářejí a jak rostou. Projdeme dělení krystalů a ujasníme si, co je to krystaloterapie.  jak a v čem nám krystaly mohou pomoci, jak vést samotnou terapii na sobě  i druhých. Nezapomeneme na programování krystalů, napojení se na krystaly a jejich čtení. Kurz obsahuje meditaci s krystaly. Techniky očisty a nabíjení krystalů. Seznámíme se s  pomocnými světelnými bytostmi.

Stanovíme základní krystaly k terapii, léčení čakrových center a postup terapie krok po kroku.

Obdržíte atlas krystalů s rozpisem jejich působení i využití při terapii a mandaly.
Budete moci aplikovat metody krystaloterapie na sebe i další lidi. Budete si umět pomoci od emoční úzkosti, zmírníte napětí v těle. Obnovíte reprodukční rovnováhu těla, zbavíte se negativit v těle a zharmonizujete čakrový systém. Podpoříte léčení těla na fyzické i duchovní úrovni. Propojíte se s energií jednotlivých krystalů a Váš život se stane lehčím.