KONZULTACE

OSOBNÍ KOUČINK

Nemusíš se bát, že se tady na Zemi ztratíš. Máš zde svůj domov, svoje učení a krásnou cestu. Máš mnoho průvodců, učitelů a k tomu jsi vybaen intuicí a tepem svého moudrého srdce. Přeci jen, pokud budeš mít pocit, že jsi  sám, že ničemu nerozumíš a Tvé obavy Tě na chvíli přerostou, pak se ráda stanu přítelem, který někdy může vidět víc než oči zaujaté.  

Nikdo nemá univerzální mapu na život. Nikdo nám nemůže určovat směr a definitivně věštit stanovenou budoucnost. Každý z nás je naprosto jedinečný a tato jedinečnost má i jedinečnou cestu. Co však máme společné je náš cíl, ale také to, že vlastníme velmi podobné mechanismy, kterými reagujeme. Velmi podobné jsou i situace, do kterých se dostáváme. Tyto podobnosti vycházejí z jednoho zákonu a proto je možné účinně reagovat formou pomoci druhému člověku. Máme akce a reakce, které podléhají Vesmírným principům a vysokým zákonům Stvoření. Toto je princip, na jehož základě můžeme souznít. To, co máme každý jinak nastavené, jsou naše reakce, které vycházejí ze zkušeností duše. Tady už musí každý jednotlivě reagovat, dle svého vnitřního nastavení. Ale společně si můžeme předávat mnohé. 

PRVNÍ POVÍDÁNÍ ZDARMA

Nabízím vám možnost dálkové schůzky zcela zdarma v době trvání 30 minut. Zavoláme si a budeme si povídat o tom, co vás za mnou přivádí, jaká témata řešíte, co potřebujete ve svém životě změnit. Čemu chcete porozumět, co vás trápí a kde se cítíte bezmocní. Řekneme si, co je ve vaší situaci nyní nejvhodnější a jaké kroky můžeme společně zaujmout. Poté se sami rozhodnete, zda budeme na vašem seberozvoji spolupracovat či nikoliv. 

Intenzita další spolupráce je závislá na daném tématu každého klienta. Nedá se tedy dopředu odhadnout počet našich schůzek. Během koučinku procházíte osobním procesem, který každý zpracováváme různě. Proto, se vždy domlouváme zcela individuálně a podle vaší potřeby. 

Poradenství poskytuji na základě dlouhodobé praxe s klienty. Při vedení klienta se napojuji na intuitivní channeling propojený s osobní praxí a zkušenostmi, které jsem ve svém životě pevně ukotvila.

CO TI NABÍZÍM

Nabízím ti prostor k naslouchání

KONZULTACE

OSOBNÍ KOUČINK

Individuální osobní koučink poskytuji po předchozí domluvě v místě mého bydliště. Koučink je možné domluvit i ve formě video hovoru nebo audio hovoru. V objednávce si zvolíte variantu, kterou preferujete. 

PRVNÍCH 30 MINUT POVÍDÁNÍ NABÍZÍM ZDARMA. POTÉ SE ROZHODNETE, ZDA SI BUDEME POVÍDÁT DÁL.

* SETKÁNÍ V ROZTOKÁCH U PRAHY
* DÁLKOVÉ SETKÁNÍ - VIDEO/MESSENGER
* PRVNÍCH 30 MINUT ZDARMA
* CENA SLUŽBY - 1.000 KČ/HODINA