divider-free-img.png

KARMIC DISTANCE REIKI

Karmic Distance Reiki je atraktivní, nová varianta energie, která pochází od Martyn Pentecost. Jejím základem jsou klasické techniky Usuiho Reiki a pracuje s pěti symboly. Karmic Distance pracuje s typem reiki energie, který se specializuje na princip karmy a aury – a zabývá se různými problémy, které vznikají z negativních karmických událostí.
Jak už bylo řečeno, Karmic Distance Reiki obsahuje pět symbolů. Dva z nich se používají jako ostatní symboly reiki a mohou usnadnit působení „anonymní“ karmy. Další tři tzv. „sesterské“ symboly mají neuvěřitelně silné frekvence. Je třeba nějaký čas, než je zvládnete, avšak jakmile se je naučíte, mohou vést k překvapujícím výsledkům. Někdy předkládají i překvapivě podrobné události z minulých životů.
 
 

 

Jde o očistnou reiki, která přináší silné energetické frekvence do neřešených karmických oblastí, léčí karmické stíny a spojuje nás s našimi duchovními průvodci – a tak umožňuje kompletní osvobození od naší negativní karmy.

 

RÁDA TĚ PROVEDU CESTOU POZNÁNÍ

INFORMACE K ZASVĚCENÍ

Zasvěcení probíhá na základě mých osobních zkušeností a certifikace v tomto systému s několikaletou praxí.

Zasvěcení probíhá dálkovou formou, která je pro klienta pohodlná a plnohodnotná.

Učení tohoto systému obsahuje:

Zasvěcením může projít pouze klient, který je držitelem minimálně II. stupně REIKI.

Zasvěcením Tě provede Učitel-Velmistr/Reiki a jiných systémů/ vysokovibračních linií 

 Boženka Papáčková

💌 vedomemistrovstvi@seznam.cz

OBJEDNÁVKA ZASVĚCENÍ

Zasvěcení si můžete objednat na uvedeném e-mailu. Co nejdříve Vás budu kontaktovat, kde si domluvíme termín a čas zasvěcení. 

V případě, že Vás nebudu kontaktovat do 3 pracovních dní, je možné, že se email někam zatoulal, proto prosím o další kontaktování. 

vedomemistrovstvi@seznam.cz

CENA ZASVĚCENÍ: 2.800 KČ