E-BOOK

JAK VYKLÁDAT MARIÁŠKY

Všechno kolem nás je pod vlivem různých energetických spletí, stejně tak fungují i karty. Během života, během dne, si k sobě přitahujeme různé události a děje, přitahujeme si situace a také lidi. Vše je dokonale postaveno tak, že každý kousíček zapadá do obrovského celku. Velké toky energií přitahují každým momentem odpovídající reakce, ze kterých postupně vznikne následek jakožto příčiny.

Věštecké karty jsou také pod vlivem energie a my díky těmto energiím s nimi můžeme cíleně pracovat a tím poodhalovat budoucí děje. 

To, že jste si vybral/a mariášové karty ke svému studiu, není náhodou. Přinesou Vám mnoho na Vaší nové cestě a stanou se nejen rádcem, ale i přítelem ve Vašem životě v oblasti poradenství. Krůček po krůčku se seznámíte s jednotlivými kartami a jejich kombinacemi. Naučíte se s nimi zacházet tak, aby efektivně spolupracovaly a Vy získali co nejpřesnější odpovědi na své otázky. Doporučuji nejprve začít u výkladu sám/a sobě a poté přátelům, rodině a dalším lidem, kde nepochybuji o tom, že se mnozí propracují až k profesionálním výkladům.

Naučíme se podrobně rozumět mariášovým kartám. Ke každé kartě získáte podrobný popis a význam. Naučíte se několik jednoduchých výkladů, stejně tak velké výklady. Učivo obsahuje i příkladové výklady, kde je vysvětleno, jak karty spojovat a získat ucelený přehled o to, co karty říkají. Po absolvování kurzu budete ovládat malé i velké výklady mariášek.

E-BOOK

JAK VYKLÁDAT MARIÁŠKY

Po zakoupení e-booku obdržíte heslo, kde se jeho pomocí přihlásíte tlačítkem OTEVŘÍT E-BOOK.