JAK VYBRAT ZASVĚCENÍ

Uvažujete o „nakopnutí“ své duchovní cesty a zajímáte se o možnost zasvěcení, ale nedokážete se rozhodnout jakou cestou tohoto směru jít?

NABÍZÍM VÁM MALÝ PŘEHLED

Je velké množství iniciačních linií, které nabízejí velmi rozmanité možnosti duchovní práce sama na sobě nebo práce léčitelské. Pojďme si tedy tyto energetické systémy malinko přiblížit!

K dispozici máme VOLNÉ linie. Jsou to linie, které jsou svým postavením jednoduché a může je absolvovat naprosto kdokoliv. Tyto linie mají širší spektrum použití, nejdeme mezi nimi například ABUNDII. Abundie nás učí jednat s čistým srdcem a přitahuje do našich životů harmonii a blahobyt. Dalším velmi rozšířeným systémem jsou ANDĚLSKÉ REIKI, které pracují s anděly a archanděly. Jejich energie je velice jemná a pomáhá nám v našich životech se všemi směry. Dále nesmíme zapomenou na JEDNOROŽCE, kteří jsou našimi průvodci a jejich magický roh nám zprostředkovává léčivou energii. SVATÁ HILDEGARDA, patronka bylin a léčitelství. Další krásná linie, kterou nesmíme opomenout je SÍLA SVĚTLA HVĚZD, pracuje s naším vzestupem a potenciálem. V neposlední řadě máme MISTRA MERLINA, který jakožto legendární mág a kouzelník je nápomocen při božské magii, osobním rozvoji nebo třeba věštěním.

VOLNÉ linie jsou energeticky nenáročné. Nevyžadují speciální základy a pracuji nezávisle na sobě. Jsou to jednotlivě ucelené systémy. Samozřejmě je mohou využívat i Mistři a jejich použití pro ně nebude vibračně nezajímavé.

Mezi další systémy patří LINIE ZÁKLADNÍ. Jedná se o tzv. startovací systémy, které nabízejí Mistrovské certifikace. Za úplně nejrozšířenější a nejzákladnější považujeme USUIHO REIKI – tato line nabízí IV. stupně a vyučuje naprosté základy práce s energetickými proudy. Učíme se nejen práci s touto nádhernou energií, ale také si připomínáme základy čakrového systému, rozpoznáváme proudění energie, reflexní zóny, držení rukou, pocity v rukou, pracujeme s tématem učení se terapií, programujeme tuto energii, posíláme ji dálkově, učíme se vkládat REIKI do předmětů, vytváříme REIKI koule, a mnoho dalšího. Toto dělá REIKI skutečně prvotní linií protože žáka detailně seznamuje s prací léčitele. Tyto techniky nenajdete v žádných jiných systémech. Proto doporučujeme REIKI jako základ a start!

Dále máme základní linii SHAMBALLY, kterou lze absolvovat bez základů a dosáhnout jejím prostřednictvím Mistrovství, ale osobně tuto cestu nedoporučujeme protože obcházet pevné základy se nevyplácí a v konečném důsledku se stejně dostaneme do situace, kde nám budou scházet základy práce s energií. SHAMBALLA je krásný a silný systém, ale pracuje bez symbolů protože symboly jsou při zasvěcení žákovi vloženy do aury. Žák potom pracuje s touto energií pomocí záměru. Schází zde tedy základní výuka energetické práce. SHAMBALLA je tedy vhodná spíše pro ty, kteří chtějí pracovat jednoduše a nemají zájem plně ovládat energetickou práci ( jak je popsáno výše ). Do základní linie spadá také SEICHIM. Jedná se o energie léčení pomocí několika symbolů, kde opět můžeme dojít k získání Mistrovské certifikace. Tato linie pracuje v duze světla a nabízí široké spektrum využití.

Když už známe VOLNÉ a ZÁKLADNÍ systémy, je čas se zaměřit na využití těchto linií. Dělíme je na LÉČEBNÉ, MAGICKÉ/ŠAMANSKÉ, OSOBNÍHO ROZVOJE, VZESTUPU, BOŽSKÉ, atd.

LÉČEBNÉ systémy nám nabízejí různorodé možnosti léčení sama sebe a také léčení dalších lidí. Dokáží svou vibrací zasáhnout poškozená místa v těle nebo psychice a tato místa zaplnit léčivou, uzdravující energií. Různé linie pracují na různých frekvencích, ale výsledek je vždy o léčení a harmonizaci.

BOŽSKÉ systémy nás propojují s božskými bytostmi, díky který můžeme snáze řešit mnoho oblastí svého života a života klienta.

Systémy OSOBNÍHO ROZVOJE, nabízejí možnost jak pracovat na svém duchovním růstu a VZESTUPU. Například FULL SPECRTUM LIGHT pracuje s energiemi 5D a napomáhá nám pročistit naše karmické zadání a aktivaci 12 čaker VZESTUPU. Dále třeba LIGHTARIAN-KI je linie naprosto stvořená k práci na sobě a k osobnímu VZESTUPU. PLAMEN CENRTÁLNÍHO SLUNCE, a mnoho dalších krásných systémů, které můžeme vpustit do svých životů.

LINIE ZDARMA, jsou zpravidla postaveny tak, že je každý Mistr musí předávat ZDARMA. Patří mezi ně například krásná a jemná linie LÉČENÍ Z ŘÍŠE VÍL nebo LÉČIVÁ MODLITBA ARCHANDĚLA RAFAELA či KVANTOVÁ FYZIKA REIKI a mnoho dalších. Tvůrci těchto linií je nabízení k pomoci nám všem nezištně. Však najde se mnoho Mistrů, kteří je prodávají za nemalé částky, stačí se podívat po internetu! Někteří tyto linie oproti platbě nejsou studni odůvodnit jakousi přípravou k zasvěcení, což je samozřejmě nesmysl! Každý skutečný Mistr si je vědom také toho, že Mistrem se stal, aby lidem mohl pomoci při jejich cestě, a to bez nároku na vlastní obohacení. Dávejte si na toto pozor. Skuteční Mistři tyto linie skutečně předávají zdarma svým žákům jako dárky.

Je vhodné si ujasnit čeho chceme zasvěcením dosáhnout. Zda si obohatit a rozšířit obzory nebo se stát Mistrem a poté třeba rozšiřovat své kompetence. Mistr Učitel, kterého dosahujeme pomocí základních linií má po dosažení tohoto stupně neomezené možnosti absolvovat další linie různých systémů.

Pravdou je, že každá linie je jiná, ale vždy získáme nové zkušenosti a změní se nám pohled. Energie, kterou můžeme cítit ve svých rukou je skutečnou LÁSKOU.

Budete-li potřebovat, obraťte se na můj e-mail a ráda Vám individuálně poradím.