divider-free-img.png

ISIS SEICHIM

Isis Seichim vychází ze základů Seichim reiki, ale její učivo je rozšířenější. Zatímco v Seichim reiki se vyučuje jen 8 sym- bolů, Isis Seichim má 15 symbolů – a důraz je zde kladen i na barvy.

Rozdíl mezi Isis Seichim a Seichim reiki je ten, že energie přichází přímo od bohyně Isis, která je předobrazem té nejvyšší léčitelky – a je naší podporou ve všem, co se o této energii učíme.

Isis Seichim je víc považována za egypt- skou linii (na rozdíl od Seichim reiki), se svým základem v posvátných symbolech z oblasti starého Egypta a starých egyptských Božstev, jako je Isis, Sechmet a Ra.

 

Isis Seichim existuje již velmi dlouho. Často se o této energii píše v Egyptské knize mrtvých, ale i v jiných egyptských spisech. Je pravděpodobně nejstarším druhem nám známých energií reiki. Isis Seichim je skutečným energetickým „nakopnutím“. Je to ženská energie s mateřským instinktem a ochranou. Je zajímavá pro všechny, kteří se dál věnují různým energiím reiki, protože je silnější a intenzivnější než jiné druhy. Je vynikajícím doplněním léčitelské praxe, duchovního vzestupu i práce s elementy (země, oheň, voda a vzduch). Energie je popisována jako perleťová nebo opalizující.

Zasvěcení do Isis Seichim Reiki je mnohem silnější a intenzivnější než USUI nebo Kundalini Reiki a pomáhá zlepšit a zesílit schopnosti léčivého kanálu. Také napomáhá duševnímu vývoji jedince. 

 

 

RÁDA TĚ PROVEDU CESTOU POZNÁNÍ

INFORMACE K ZASVĚCENÍ

Zasvěcení probíhá na základě mých osobních zkušeností a certifikace v tomto systému s několikaletou praxí.

Zasvěcení probíhá dálkovou formou, která je pro klienta pohodlná a plnohodnotná.

Učení tohoto systému obsahuje:

Zasvěcením může projít pouze klient, který prošel minimálně II. stupeň REIKI. 

Zasvěcením Tě provede Učitel-Velmistr/Reiki a jiných systémů/ vysokovibračních linií 

 Boženka Papáčková

💌 vedomemistrovstvi@seznam.cz

OBJEDNÁVKA ZASVĚCENÍ

Zasvěcení si můžete objednat na uvedeném e-mailu. Co nejdříve Vás budu kontaktovat, kde si domluvíme termín a čas zasvěcení. 

V případě, že Vás nebudu kontaktovat do 3 pracovních dní, je možné, že se email někam zatoulal, proto prosím o další kontaktování. 

vedomemistrovstvi@seznam.cz

CENA ZASVĚCENÍ: 2.800 KČ