divider-free-img.png

GOLDEN TRIANGLE REIKI

Zlatý triangl je nádhernou, jednoduchou energií, která může být použita k léčení a ochraně Tvé a ostatních. Je vnímána velmi podobně jako Usui reiki nebo Seichim, ale je o něco silnější. Tento systém může být používán společně s ostatními systémy, protože se výborně doplňují. K použití Zlatého trianglu dochází vizualizací zlatého trojúhelníku před třetím okem, který se točí ve směru hodinových ručiček. Nepotřebuje symboly nebo jiné pokyny. Můžeš Bohyni Isis požádat, aby tě ve tvém úmyslu podpořila a energii zesílila.

Se Zlatým trianglem bylo, dle Jamese Purnera, : „…docíleno dobrých výsledků při ošetření rakoviny, ale také u srdečních problémů a jiných chronických potíží, které nemohly být úspěšně ošetřeny všeobecnou medicínou. Ne v každém případě dojde k uzdravení, avšak úspěšnost se přece jen velmi vysoká.“ Zlatý triangl nenahrazuje lékařské ošetření. Zlatý triangl je zasvěcení do alternativní léčebné metody, kterou můžeš použít v rámci svých možností.

Při zasvěcení následuje zvětšení duchovních a telepatických schopností skrze třetí oko s velice povzbuzujícím efektem, který má za následek energetizaci v oblasti třetího oka. Protože tu má sídlo naše poznání, může se objevit mimosmyslové vnímání. Někteří lidé si toho všímají víc než ostatní. 

 

Zlatý triangl je samostatný systém, může však být společně používán stejně tak dobře se všemi ostatními energetickými systémy. Pokud jej použiješ společně s ostatní energií, bude síla větší, protože tato energie má velmi vysokou frekvenci. Tví klienti budou ve většině případů během příjmu pociťovat silné teplo a lehké vibrace. Někteří pociťují zvláštní chlad. Tímto systémem pracuješ více na úrovni duše, než na fyzické. Při ošetření se nemusíš klienta dotýkat, energie je vizualizovaná jako zlatá energie, která proniká klientem.

 

RÁDA TĚ PROVEDU CESTOU POZNÁNÍ

INFORMACE K ZASVĚCENÍ

Zasvěcení probíhá na základě mých osobních zkušeností a certifikace v tomto systému s několikaletou praxí.

Zasvěcení probíhá dálkovou formou, která je pro klienta pohodlná a plnohodnotná.

Učení tohoto systému obsahuje:

Zasvěcením může projít pouze klient, který je držitelem jakéhokoliv mistrovského ukončení v některé z linií – REIKI, SHAMBALLA, SEICHIM. 

Zasvěcením Tě provede Učitel-Velmistr/Reiki a jiných systémů/ vysokovibračních linií 

 Boženka Papáčková

💌 vedomemistrovstvi@seznam.cz

OBJEDNÁVKA ZASVĚCENÍ

Zasvěcení si můžete objednat na uvedeném e-mailu. Co nejdříve Vás budu kontaktovat, kde si domluvíme termín a čas zasvěcení. 

V případě, že Vás nebudu kontaktovat do 3 pracovních dní, je možné, že se email někam zatoulal, proto prosím o další kontaktování. 

vedomemistrovstvi@seznam.cz

CENA ZASVĚCENÍ: 2.500 KČ