divider-free-img.png

FULL SPECTRUM LIGHT

Full Spectrum Light pracuje s vysoko vibrujícími energiemi 5D, rozpouští energetické blokády, léčí úplně všechny nemoci, ale především minulost a karmické záležitosti. Systém má 3 stupně, ve kterých postupně budete zasvěcováni i do energií nanebevzatých mistrů St. Germaina, Krista, archanděla Rafaela, Melchizedeka, St. Padre Pio, Sanat Kumary a archanděla Michaela. Zasvěcení do těchto vysokovibračních energií slouží především k tomu, aby si lidé rychleji očistili svou karmu (kódy DNA) a aby se jejich tělo snadněji přizpůsobilo velkým změnám, kterými planeta Země (a s ní i všechno obyvatelstvo) prochází.

 

Spektrum bílého světla se dá rozložit na základních 7 barev duhy. Těch barev je v energii světla ovšem daleko víc. I barvy, které lidským okem vůbec nerozeznáme.

Důležitých je však jen základních 12 barev. Každá z barev má svoji energii. Každou barvu tvoří jemné energie některého na- nebevzatého mistra.

Energie Full Spectrum Light zasvěcuje všech 12 čaker vzestupu. Je hned po Shamballe druhá nejsilnější, proto by ji měli absolvovat jen mistři nebo lidé, kteří už vibrují na dost vysoké frekvenci.

 

V linii Full spectrum light vysíláte energii jak kontaktně, tak i na dálku (1.stupeň), spouštíte čistící procesy na energetické odbloky, a to nejen v přítomnosti, ale také v minulosti, takže můžete postupně pročistit jednotlivé životní úseky včetně rozpuštění emočních energetických blokád (2.stupeň), Mistři (3.stupeň) se navíc naučí, jak vyrábět energetizační olej.  

 

RÁDA TĚ PROVEDU CESTOU POZNÁNÍ

INFORMACE K ZASVĚCENÍ

Zasvěcení probíhá na základě mých osobních zkušeností a certifikace v tomto systému s několikaletou praxí.

Zasvěcení probíhá dálkovou formou, která je pro klienta pohodlná a plnohodnotná.

Učení tohoto systému obsahuje:

Zasvěcením může projít pouze klient, který je držitelem jakéhokoliv mistrovského ukončení v některé z linií – REIKI, SHAMBALLA, SEICHIM. 

Zasvěcením Tě provede Učitel-Velmistr/Reiki a jiných systémů/ vysokovibračních linií 

 Boženka Papáčková

💌 vedomemistrovstvi@seznam.cz

OBJEDNÁVKA ZASVĚCENÍ

Zasvěcení si můžete objednat na uvedeném e-mailu. Co nejdříve Vás budu kontaktovat, kde si domluvíme termín a čas zasvěcení. 

V případě, že Vás nebudu kontaktovat do 3 pracovních dní, je možné, že se email někam zatoulal, proto prosím o další kontaktování. 

vedomemistrovstvi@seznam.cz

CENA ZASVĚCENÍ: 3.000 KČ