divider-free-img.png

FÉNIX REIKI

Často si myslíme, že nemůžeme dál. A přesto máme vždy možnost začít znovu. Nový start, nový začátek je vždy kdykoliv možný. Přirozeně funguje nový začátek také bez tohoto nově vyvinutého systému. Se systémem Fénix jsme však naladěni na vyšší vibrace jako u každé jiné formy energie – a potom jde přirozeně všechno snadněji od ruky. Především nezůstává jen u přemýšlení o novém začátku, díky systému fénix-reiki získáváme spíše také energii k uskutečnění úmyslu, nového začátku.

 

Původ fénix reiki je v nápadu a především v přání, každému člověku co nejvíce usnadnit řešení problémů a zdánlivě neřešitelných úkolů. Každý problém má v každém případě alespoň jedno řešení! Je třeba je jen poznat. A právě zde začíná působit tato forma energie. Fénix pomáhá pozvednout vlastní vibrace na vyšší frekvenci. Tím máme daleko lepší kontakt k vesmíru a k vědění veškerého lidstva. Přístup se mnohonásobně rozšíří a poznáme nesčetné možnosti, které se nám nabízejí.

Fénix-reiki pomůže, abychom časem nepotřebovali žádné seznamy problémů, nýbrž abychom na požádání nalezli přístup k našemu Já.

Tento zajímavý systém je v této formě jedinečný a měl by umožnit lidem poznat své pravé Já, svou pravou sílu a svůj potenciál.

 

RÁDA TĚ PROVEDU CESTOU POZNÁNÍ

INFORMACE K ZASVĚCENÍ

Zasvěcení probíhá na základě mých osobních zkušeností a certifikace v tomto systému s několikaletou praxí.

Zasvěcení probíhá dálkovou formou, která je pro klienta pohodlná a plnohodnotná.

Učení tohoto systému obsahuje:

Zasvěcením může projít  kdokoliv. Doporučuji ovládat práci s energiemi.

Zasvěcením Tě provede Učitel-Velmistr/Reiki a jiných systémů/ vysokovibračních linií 

 Boženka Papáčková

💌 vedomemistrovstvi@seznam.cz

OBJEDNÁVKA ZASVĚCENÍ

Zasvěcení si můžete objednat na uvedeném e-mailu. Co nejdříve Vás budu kontaktovat, kde si domluvíme termín a čas zasvěcení. 

V případě, že Vás nebudu kontaktovat do 3 pracovních dní, je možné, že se email někam zatoulal, proto prosím o další kontaktování. 

vedomemistrovstvi@seznam.cz

CENA ZASVĚCENÍ: 1.000 KČ