divider-free-img.png

ELEMENTAR REIKI

Elementar reiki byla vytvořena Rebeccou Doolin. Jde tu o kombinaci magie, učení Wicca, práce s elementy a energií Reiki. Elementar reiki je poměrně silná, hodně účinná a vhodná pro každého, kdo má rád magii, přírodu, druidské formy léčení a učení – a kdo se chce dále vyvíjet a rozvíjet svůj duchovní a energetický potenciál.

Tato reiki bývá velmi často nesprávně označována jako „Elemental reiki“. Považuji za nutné upozornit, že tady se jedná o práci s elementy a nikoliv s elementály.

Elementy jsou prvky jako je: oheň, voda, země, vzduch a éter, zatímco „elementálové“ jsou přírodní duchovní bytosti (víly, skřítci, gnómové). Tolik na vysvětlenou k elementární reiki.

 

Elementární reiki pracuje s 8 symboly a také s různými energetickými technikami. Pravděpodobně je to jedno z nejkrásnějších spojení tradiční reiki a pohanských tradic.

Symboly z Elementární reiki jsou vhodné především na čištění a harmonizaci čaker. Ale pochopitelně, že se tato reiki používá také na léčení různých fyzických i duševních nemocí a odstranění blokád. Léčí emocionální, citové a nervové problémy, je vhodná při depresích, léčí i srdeční slabosti a jakékoliv blokády v srdeční čakře.

 

RÁDA TĚ PROVEDU CESTOU POZNÁNÍ

INFORMACE K ZASVĚCENÍ

Zasvěcení probíhá na základě mých osobních zkušeností a certifikace v tomto systému s několikaletou praxí.

Zasvěcení probíhá dálkovou formou, která je pro klienta pohodlná a plnohodnotná.

Učení tohoto systému obsahuje:

Zasvěcením může projít pouze klient, který je držitelem jakéhokoliv mistrovského ukončení v některé z linií – REIKI, SHAMBALLA, SEICHIM. 

Zasvěcením Tě provede Učitel-Velmistr/Reiki a jiných systémů/ vysokovibračních linií 

 Boženka Papáčková

💌 vedomemistrovstvi@seznam.cz

OBJEDNÁVKA ZASVĚCENÍ

Zasvěcení si můžete objednat na uvedeném e-mailu. Co nejdříve Vás budu kontaktovat, kde si domluvíme termín a čas zasvěcení. 

V případě, že Vás nebudu kontaktovat do 3 pracovních dní, je možné, že se email někam zatoulal, proto prosím o další kontaktování. 

vedomemistrovstvi@seznam.cz

CENA ZASVĚCENÍ: 2.800 KČ