KONZULTACE

E-MAIL KOUČINK

E-mail koučink je forma poradenství v písemné formě. Někdy se dostáváme do situací, které nemáme s kým probrat. V duchovní rovině jsou tato témata velmi tenkým ledem, nepotřebujeme přebírat názorové vzorce druhých lidí, ale to co potřebujeme je, správně vnímat zákonitosti daných situací, které nás mohou vyvést z bludných cest. 

V poradenství se zaměřuji na správné pochopení daných obtíží jako je nalezení souvislostí, vnímání příčin a jejich následků. Co nám situace ukazuje, jak můžeme reagovat a co můžeme udělat pro jejich harmonizaci. 

Není správné nutit někomu svá přesvědčení, protože existuje stejný počet úhlů pohledů, kolik existuje lidí. To, co je přínosné v každé terapii a při každém poradenství je to, aby klient pochopil, co mu situace sděluje a kam směřuje. Následné přijetí je vždy v barvě nastavení každého z nás. Když se ocitneme v říši nezodpovězených otázek, pak skutečně nepotřebujeme přejímat názory, ale potřebujeme pochopit to, co nás do situace přivedlo a jak tyto zákonitosti fungují. 

KDY MI NAPSAT

Kdykoliv máte pocit, že ztrácíte půdu pod nohama. V situacích, kterým chcete porozumět a které jste odhodláni změnit vlastním úsilím. 

Psaní je má rodová vášeň. Pokud psaní mohu propojit s poradenstvím tomu, jenž za mnou přichází, pak nacházím smysl všech slov. 

CO VÁM NABÍZÍM

Dívám se na vás nezaujatě, nesoudím vás a také nehodnotím. Poslouchám a poté reaguji v rámci svých dosavadních zkušeností.

UPOZORNĚNÍ: nedokážu žádnou situaci vyřešit mávnutím kouzelné hůlky. Spolupráce je postavená na přínosů vhledů a neobsahuje manuály na to, jak a co máte dělat. 

KONZULTACE

E-MAIL KOUČINK

Konzultaci vyhotovuji písemně ve formě e-mailu.

Jedna konzultace obsahuje:

  • Váš popis situace
  • Moje reakce na vaší situaci
  • Jeden doplňující e-mail z obou stran
* vyhotovení do 3 pracovních dní
* cena konzultace 499 Kč