E-BOOK

DUCHOVNÍ PRŮVODCI

Kdo jsou duchovní průvodci a odkud přicházejí? Jak poznám jejich přítomnost a jak s nimi mohu komunikovat? Jak s námi navazují kontakt a jak je můžeme cítit? Jak se spojím se svým hlavním průvodcem i s průvodci ostatními? 

Duchovní průvodci nám pomáhají ve všech situacích, které prožíváme. Čekají až se jim otevřeme a jsou nám nápovědou, jak vše co nejlépe zvládnout. Stojí při nás a nikdy neodejdou, nikdy nás nesoudí a dokáží s námi komunikovat.

Duchovní průvodci nás vedou naším životem. Poukazují na to, co pokaždé nejsme schopni vidět. Učí nás intuitivně pracovat a poodhalují vše skryté. S jejich pomocí dokážeme včas a správně reagovat a poslouchat svojí intuici. Když cítíme jejich přítomnost a navážeme s nimi spojení, je krásné zažívat a vidět, jak moc jsou nám oddaní. Jak dokáží být přítelem a my s nimi můžeme s důvěrou sdílet cokoliv. Vždy nám odlehčí naše břímě a utiší naše starosti. 

Všichni máme svého hlavního průvodce a mnoho vedlejších průvodců. Hlavní průvodce je průvodcem celého našeho života. Vedlejší průvodci se starají o každou jednotlivou situaci v našem životě. 

POJĎME SE S NIMI SPOJIT A ZJEDNODUŠIT SI ŽIVOT

Když se poprvé nadechneme, přichází k nám máš hlavní duchovní průvodce, který je s námi až do naší smrti.

Nikdo z nás ovšem nemá pouze jednoho duchovního průvodce. Máme jich mnoho – ke každé naší životní situaci. Proto nikdy nejsme sami! 

V kurzu se naučíme rozeznat různé duchovní průvodce, řekneme si, v jakých situacích k nám přicházejí a jak s nimi můžeme komunikovat. Součástí je vedená meditace pro spojení se s průvodcem, kde navážete seznamovací kontakt. Součástí je vedená meditace.

E-BOOK

DUCHOVNÍ PRŮVODCI

Po zakoupení e-booku obdržíte heslo, kde se jeho pomocí přihlásíte tlačítkem OTEVŘÍT E-BOOK.