ROZBOR

DUCHOVNÍ DOSPĚLOST A CYKLY

Duchovní dospělosti dozráváme kolem 30 věku života. Nejprve je nutné projít třemi cykly duchovního dětství, kde se učíme. Poté přejdeme do duchovní dospělosti, kde si začínáme plnit svá karmická zadání. Každý  člověk si na planetu Zemi přinesl nějaké lekce, životní úkoly, poslání a to vše na základě svého karmického vývoje. 

Dosažením duchovní dospělosti, začínáme být pod vlivem své vlastní karmy. Otevírají se před námi nové cesty a jejich témata, která jsou protkána lekcemi na základě kterých rosteme. Při svém růstu máme možnost svobodného rozhodování, která jsou zásadní a neznáme-li karmickou náplň jednotlivých cyklů, potom se snáze rozhodujeme chybně, protože situacím nemusíme plně porozumět.

PROČ ZNÁT SVOJI DUCHOVNÍ DOPĚLOST

Bez poznání těchto atributů, nemáme v rukou kompletní materiály pro svůj zdravý růst. Chybí-li nám důležité části poznání, pak se průchod naším životem může potýkat s problémovými situacemi, které nás budou učit formou omezení a bolesti. 

DUCHOVNÍ DOSPĚLOST A CYKLY  JSOU NEDÍLNÝM POZNÁNÍM SAMA SEBE PŘI DUCHOVNÍM ROZVOJI. PŘINÁŠEJÍ NÁM JAKÝSI RECEPT NA NÁŠ ŽIVOT A UKAZUJÍ JASNÁ TÉMATA, KTERÁ SI NAŠE DUŠE PŘIŠLA PROŽÍT A NAUČIT. ROZBOR JE MOŽNÉ VYHOTOVIT V JAKÉMKOLIV VĚKU, A TO I NAŠÍM DĚTEM. 

Adipiscing elit elit tellus, luctus nec ullam corper mattis, pulvinar dapibus leo dolor sit amet consec tetur elit.

CO SE Z ROZBORU DOZVÍM

Rozbor nabízí vhled do karmické oblasti člověka. Odkrývá životní témata, kterými musíme procházet v souladu se svým vývojem.

Tento vhled patří mezi základní poznatky sama sebe ze kterých vychází další seberozvoj. 

ROZBOR

DUCHOVNÍ DOSPĚLOST A CYKLY

* vyhotovení rozboru do 30 dní
* cena rozboru 1.199 Kč