CONCORDIA CAELISTUS

V tomto krásném systémů se můžete spojit s jakýmkoliv ze 354 andělů a žádat o cokoliv, co je v jeho kompetenci. V rozsáhlém manuálu se dozvíte o kompetenci jednotlivých andělů, kdy a koho volat na pomoc. Naučíte se vnímat jejich energii a také ji rozeznávat.

Síla 354 andělů a jejich energie Vám pomohou zlepšit kvalitu života, rozpoznat nové perspektivy a vstoupit do nového světa Vašich spirituálních možností, který obohatí o zcela nový rozměr.

Získáte k dispozici 354 andělů se symboly. Jsou to léčivé energie a kouzelnou energii a tím také pomáhají šířit lásku, vitalitu a podpůrné magie ve světě. Symboly andělů zvyšují energetickou vibraci a tím dosahují lepších účinků a rychlejšího řešení každodenních problémů. Symboly navíc poskytují velmi účinnou ochranu na celý den den, ale i delší dobu. 

 

Concordia Caelistus I.

V prvním stupni obdržíte všech 354 andělských symbolů. Propojíte se tedy se všemi 354 anděli a jejich popisky kompetencí.

Concordia Caelistus II.

V druhém stupni obdržíte informace k rituálům a další práci se symboly. Jak pracovat s anděly, andělská voda, blahobyt a mnoho dalšího.

RÁDA TĚ PROVEDU CESTOU POZNÁNÍ

INFORMACE K ZASVĚCENÍ

Zasvěcení probíhá na základě mých osobních zkušeností a certifikace v tomto systému s několikaletou praxí.

Zasvěcení probíhá dálkovou formou, která je pro klienta pohodlná a plnohodnotná.

Učení tohoto systému obsahuje:

KAŽDÝ STUPEŇ OBSAHUJE JEDNO ZASVĚCENÍ.

Stupněm 1. může projít kdokoliv bez předchozích zkušeností a certifikace.

Stupněm 2. může projít pouze klient, který je držitelem jakéhokoliv mistrovského ukončení v některé z linií – REIKI, SHAMBALLA, SEICHIM.

Zasvěcením Tě provede Učitel-Velmistr/Reiki a jiných systémů/ vysokovibračních linií 

 Boženka Papáčková

💌 vedomemistrovstvi@seznam.cz

Zasvěcení si můžete objednat kliknutím na tlačítko OBJEDNAT ZASVĚCENÍ. Co nejdříve Vás budu kontaktovat, kde si domluvíme termín a čas zasvěcení. 

Po přijetí platby obdržíte přístupové heslo k učebním materiálům, kde najdete:

CENA ZASVĚCENÍ

I. stupeň – 2.000 Kč

II. stupeň – 2.000 Kč