E-BOOK

CO UKRÝVÁ MÁ DLAŇ

Hlavní ruka ( ta, kterou píšeme ), skrývá vše co člověk za svůj život dokázal, odhaluje současnost a také naší budoucnost. Lze tedy vyčíst to, jak si v životě stojíme. Vedlejší ruka ( ta, kterou nepíšeme ), ukazuje naší minulost a také to, s jakým předurčením se člověk narodil. 

Je fascinující sledovat naše dlaně, které se od sebe liší, přitom mají stejný základ, stejný potenciál.

Chiromant je  tedy schopný vyčíst z dlaně vše, co člověka utváří a dokonce stanovit pomocí mapy i časový horizont událostí.

V našem kurzíku si ukážeme, jak se ve své dlani správně orientovat a krok za krokem odhalíme kým tedy jsme a co nás čeká. 

Až zjistíte, kolik informací se skrývá v dlani, uvidíte ruce úplně v jiném světle. Chiromantie je skvělá možnost, jak zjistit více o sobě i o druhých. 

Najít v dlani hlavní čáry – čára života, čára hlavy, čára srdce, čára předurčení, čára Slunce nebo čára Merkurova. Dále vedlejší znaky jako jsou, křížky, čtverce, řetízky, kruhy, apod. Také máme odvozené čáry, které doplňují čáry hlavní a mají jedinečné významy, kde poskytují informace o povaze jedince, osobnosti, postavení, odvaze, vztazích, atd. 
Naučíme se orientovat se v dlani z pozice času, kde prostřednictvím časové mapy zjistíme, kdy nás jaké události čekají. 
Kurz je doplněn o mnoho obrázků, kde se snadno a přehledně čte.

E-BOOK

CO UKRÝVÁ MÁ DLAŇ

Po zakoupení e-booku obdržíte heslo, kde se jeho pomocí přihlásíte tlačítkem OTEVŘÍT E-BOOK.