divider-free-img.png

ATLANTIS HEALING SYSTÉM

Atlantis Healing Systém (Atlantský léčebný systém) je energetická linie, která se dříve nazývala Arolo-Tifar – přičemž AROLO předsta- vuje stupeň 1, 2 – a Tifar je stupeň mistrovský. Název Arolo-Tifar je však chráněn autorskými právy, zatímco Atlantis Healing System nemá žádná autorská práva a je volně k použití.

 

Byl to Franz Eckard Strohm, který znovu- objevil AROLO v roce 1993 – 1994, když o něm našel informace v Akašické kronice.

Franz Eckard Strohm je velmi známý léčitel a jasnovidný muž, autor knihy „Andělé Atlantidy“. Založil i Reiki Association International (R.A.I.), jehož hlavní sídlo je v Kolíně v Německu.

AROLO je jemný, subtilní druh diagnostiky a energetického léčení, který udává skutečnou příčinu onemocnění a může ukázat správný způsob léčení.

 

AROLO JE

– učení, jak se stát opět čistým, nevinným dítětem, pomocí božské energie, harmonie a Světla– cesta znovuobjevení krásy a pravdy v nás samých– způsob, jak se zdokonalit– cesta harmonie mezi vnitřními a vnějšími myšlenkami a slovem, Bohem a člověkem– cesta, na které může člověk znovu objevit svou vlastní duši, svou vlastní božskou bytost– cesta k Bohu, návrat k víře– cesta, jak se můžeme znovu spojit s Univerzem– cesta, jak v sobě znovu objevit božstvíATLANTIS-AROLO-TIFAR systémAROLO systém je částí energetického terapeutického systému, který byl používán starými atlantskými mistry, známý jako ATLANTIS-AROLO-TIFAR. 

Tento systém je znázorňován ve formě pyramidy, která je rozdělená na tři složky (ve skutečnosti je systém rozdělen do pěti složek).Prvním krokem je reiki (zahrnuje tradiční i netradiční systémy, jak byly před nedávnou dobou objeveny). Tento první krok byl znám, naučen a byl všemi lidmi používán. Po nějaké neurčité době (záleželo na každém jednotlivci), během níž zasvěcenec přijal energii, pracoval s ní, věděl co s ní může dělat, si otevřel nové horizonty představ, aby porozuměl lépe sám sobě, druhým a univerzu.

 

RÁDA TĚ PROVEDU CESTOU POZNÁNÍ

INFORMACE K ZASVĚCENÍ

Zasvěcení probíhá na základě mých osobních zkušeností a certifikace v tomto systému s několikaletou praxí.

Zasvěcení probíhá dálkovou formou, která je pro klienta pohodlná a plnohodnotná.

Učení tohoto systému obsahuje:

Zasvěcením může projít pouze klient, který je držitelem mistrovského ukončení v  linii REIKI. 

Zasvěcením Tě provede Učitel-Velmistr/Reiki a jiných systémů/ vysokovibračních linií 

 Boženka Papáčková

💌 vedomemistrovstvi@seznam.cz

OBJEDNÁVKA ZASVĚCENÍ

Zasvěcení si můžete objednat na uvedeném e-mailu. Co nejdříve Vás budu kontaktovat, kde si domluvíme termín a čas zasvěcení. 

V případě, že Vás nebudu kontaktovat do 3 pracovních dní, je možné, že se email někam zatoulal, proto prosím o další kontaktování. 

vedomemistrovstvi@seznam.cz

CENA ZASVĚCENÍ: 2.900 KČ