ZASVĚCENÍ

ANDĚLSKÉ REIKI

Andělské REIKI je léčebný systém, který pracuje ve spolupráci s andělskou sférou našich pomocníků. Přináší nám moudrá napojení na tuto říši ve formě léčení, spojování se s anděly a učí rozsáhlou nauku tohoto tématu.

ANDĚLSKÉ REIKI I.

První stupeň andělských REIKI může absolvovat naprosto každý bez nutnosti předchozí zkušenosti se zasvěcením či anděly. Andělé jsou energetické bytosti světla a lásky, které jsou připraveni nám na požádání velmi účinně pomáhat v běžném denním životě.

ANDĚLSKÉ REIKI II.

Andělé nám pomáhají se léčit, ale k tomu i oni potřebují  naši pomoc, naši důvěru a spojení s našimi čakrami. Poté nás vedou k pochopení různých nemocí, k harmonii a lásce. Když se andělská energie propojí s našimi čakrami v plné síle, znamená to velký zásah do energetického systému těla.

ANDĚLSKÉ REIKI III.

Třetí a závěrečný stupeň vyžaduje mistrovskou linii REIKI, tedy REIKI III. Pracujeme zde s andělskými symboly, ale také se symboly podle Usuiho. Zdá se, že zde naše cesta končí, ale opak je pravdou. Stáváme se Mistry, a tím naše skutečná cesta teprve začíná.