divider-free-img.png

ANAGANA

Energetický sytém AnaGaNa patří  mezi jedinečné energie. Je to velmi silné reiki, které je v dnešní uspěchané době plné stresu, krizových situací a emočního vypětí úžasným pomocníkem jak zpracovat své smutky, bolesti, trápení a strachy v sobě. Práce a rozhovory s vnitřním dítětem osvobozují a vedou k harmonii.

AnaGaNa přináší zvýšení spirituality, vnímavosti k intuici, schopnost vidění aury a vše ostatní s čím malé děti přicházejí na svět vybaveny a my, dospělí je „úspěšně “ trestáme za jejich „výmysli“ a ženeme je do pasti hmoty.

 

AnaGaNa má 4 stupně

V prvním stupni se seznámíte s energií Anagany, a ikdyž jste přesvědčen, že již spoustu tíživých a blokujících záležitostí máte vyřešeno, tak AnaGaNa vás vyvede z omylu. I ten největší skeptik o působnosti reiki pozná, že energie Anagany teče a její přítomnost jasně cítí.

Ve druhém stupni, tak jako v Usui systému, dojde k zesílení energie. Aktivuje se 13 čaker, se kterými se začíná pracovat pomocí manter a technik, které jsou popsány ve skriptech, která jsou rozsáhlá.

Ve třetím a čtvrtém stupni dochází k dokončení aktivace vnitřního dítěte.

Vnitřní dítě je součástí naší duše, je řízeno pravou mozkovou hemisférou a jeho projevy jsou radost ze života, veselost, vstřícnost, radost a nadšení z maličkostí, radost z učení……poznávání a objevování nových informací, hodnot. Protipólem vnitřního dítěte je vnitřní dospělý. Zasvěcení přináší hluboké léčení a následnou harmonizaci, vnitřní moudrost a transformaci.

 

RÁDA TĚ PROVEDU CESTOU POZNÁNÍ

INFORMACE K ZASVĚCENÍ

Zasvěcení probíhá na základě mých osobních zkušeností a certifikace v tomto systému s několikaletou praxí.

Zasvěcení probíhá dálkovou formou, která je pro klienta pohodlná a plnohodnotná.

Učení tohoto systému obsahuje:

Zasvěcením může projít pouze klient, který je držitelem jakéhokoliv mistrovského ukončení v některé z linií – REIKI, SHAMBALLA, SEICHIM. 

Zasvěcením Tě provede Učitel-Velmistr/Reiki a jiných systémů/ vysokovibračních linií 

 Boženka Papáčková

💌 vedomemistrovstvi@seznam.cz

OBJEDNÁVKA ZASVĚCENÍ

Zasvěcení si můžete objednat na uvedeném e-mailu. Co nejdříve Vás budu kontaktovat, kde si domluvíme termín a čas zasvěcení. 

V případě, že Vás nebudu kontaktovat do 3 pracovních dní, je možné, že se email někam zatoulal, proto prosím o další kontaktování. 

vedomemistrovstvi@seznam.cz

CENA ZASVĚCENÍ: 2.700 KČ